بلاگ سایت اصلی

خدمات اینستاسام

خدمات شبکه اجتماعی اینستاسام

در دنیای امروز، بازاریابی و جذب مشتریهای جدید و حفظ مشتری قدیمی یکی از مهمترین اجزای هر کسب و کاری است. هر کسب و کاری که جنبۀ رایانه ای و مجازی کسب و کار را در نظر نمی گیرد، قسمت بزرگی از فرصت خود را از دست می دهد. خدمات شبکه اجتماعی اینستاسام با ارائه خدمات شبکه اجتماعی تلاش می کند در این زمینه به مشتریان عزیز خود خدمات شایسته ای ارائه دهد.

اینستاسام از سال 90، با فروختن استیکر در پیامرسان لاین کار خود را شروع کرد. و با سعی و پشتکار مدام توانسته جایگاه یک پنل عالی برای ارائه خدمات شبکه اجتماعی را فراهم کند.

افزایش آگاهی از برند با خدمات شبکه اجتماعی اینستاسام

اکنون بسیاری از معلومات از طریق پلتفرمها و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و غیره مبادله می شوند. این سکوها، بستر خوبی برای افزایش آگاهی مشتریان از برند است. برای همین در سالهای اخیر، صاحبان کسب و کار توجه خود را به این سکوها معطوف کرده اند.

تحقیقات نشان داده که استفاده از سکوهای شبکه های اجتماعی باعث افزایش آگاهی مشتری از برند شده است. این موضوع خود مسبب افزایش فروش محصول در آن برند شده است.

از سوی دیگر محتوای تولید شده، جهت افزایش آگاهی برند، باید متناسب با هر پلتفورم باشد. مثلاً، یک محتوا باید در اینستاگرام به یک شکل ارائه شود. و در تلگرام به شکلی دیگر.

یکی از خدمات شبکه اجتماعی اینستاسام ارائۀ محتوا جهت افزایش آگاهی از برند متناسب با همان سکوی شبکۀ اجتماعی است. محتوای ارائه شده نه تنها یکتا و سئو شده تا در موتورجستجو راحتتر پیدا شود. بلکه با پلتفورم مورد نظر شما نیز متناسب گردیده است.

محتوای جذاب

خدمات ارائه شده توست اینستاسام از طریق تولید محتوا، محتوایی است که جذاب، سرگرم کننده و گیرا است. و این موضوع می تواند در جذب مشتریان بیشتر برای کسب و کار شما بسیار با ارزش باشد.

یکی دیگر از جنبه های دیگر بازاریابی اینترنتی، داشتن فالوورهای زیاد در یک پلتفورم است. یکی از اجزای اساسی بازاریابی با شبکه اجتماعی افزایش کاربران و مخاطبان است. که این موضوع، خود منجر به افزایش آگاهی از برند می شود.

پنل اینستاسام با داشتن تجربه و خبرگی کافی در این زمینه، به شما کمک می کند به روشهای مختلف کاربران و فالوورهای خود را در یک پلتفرم خاص افزایش دهید. با این کار می توانید مشتری خود و آگاهی از برند را بیشتر کنید. پنل اینستاسام با این روش می تواند در بهبود کسب و کار شما و جذب مشتری کمک کند.

تعامل با مشتری

یکی از جنبه هایی که می تواند در جذب مشتری مفید باشد تعامل با مشتری است. اینستاسام به شما کمک می کند که رابطۀ تعاملی تری در گفتگوهایی داشته باشید که مخاطب انبوه دارد. اینستاسام به شما کمک می کند از معبرهای مختلف، فالوور خود را افزایش دهید. با این کار شانس شما برای افزایش مشتری خود افزایش می یابد.

یکی دیگر از جنبه های بدیع اینستاسام، ارائه توضیحات و توصیف همراه با عکسهای شبکه های اجتماعی است. گرچه می گویند یک عکس بیشتر از هزار کلمه ارزش توضیحی دارد. ولی کلمات و توضیحات می توانند بر ارزش هر عکس بیفزایند. ارائه توصیف خوب از تصاویر، اگر به روشی خوب انجام شود عامل مهمی در جذب فالوورها است.

با سپردن مسئولیت جذب مشتری خود به پنل اینستاسام گام مهمی در توسعۀ کسب و کار خود بردارید.

همین الآن این کار را انجام دهید.

اگر به بهینه سازی حساب اینستاگرام علاقه دارید به این مطلب مراجعه کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا